Home arhiv-dogodkov-dbus 8. REVIJA KLASIČNO BALETNIH ŠOL IN DRUŠTEV REPUBLIKE SLOVENIJE

8. REVIJA KLASIČNO BALETNIH ŠOL IN DRUŠTEV REPUBLIKE SLOVENIJE

Dom kulture Velenje

1. februar 2014 ob 15.30 – zaključena za učence in dijake baletnih šol


1. JUTRO

Glasbena šola Nazarje, starost nastopajočih 9 – 12 let

Glasba: E. Grieg / Koreografija: Tanja Pečenko


2a. SNEŽINKE

Glasbena šola Slavka Osterca Ljutomer, starost nastopajočih 8 – 9 let

Glasba: P. I. Čajkovski / Koreografija: Ana Germ


2b. MADŽARSKI PLES

Glasbena šola Slavka Osterca Ljutomer, starost nastopajočih 9 – 10 let

Glasba: J. Brahms / Koreografija: Ana Germ


3. IMPRESIJE

Baletna skupina Metulj, starost nastopajočih 12 – 17 let

Glasba: B. Izmajlov/U. Koderman/B. Lesjak / Koreografija: Nataša Pogačar


4. WHO I AM

Glasbena šola Kočevje, starost nastopajočih 9 – 17 let

Glasba: Iris / Koreografija: Aleksej Rubeov


5. LEDENE DEKLICE

Plesni klub Minimundo, starost nastopajočih 9 – 15 let

Glasba: P. I. Čajkovski / Koreografija: Barbara Hribar


6. KLARA MED SNEŽINKAMI

Baletno društvo Postojna, starost nastopajočih 8 – 10 let

Glasba: P. I. Čajkovski / Koreografija: Manca Krnel


7a. ADVENT

Glasbena šola Jesenice, starost nastopajočih 13 let

Glasba: E. Grieg / Koreografija: Maja Repe


7b. SEVERNI SIJ

Glasbena šola Jesenice, starost nastopajočih 12 let

Glasba: E. Doga / Koreografija: Katarina Škrjanc


8. CVETLIČNI VALČEK

Zavod Baletna šola Stevens, starost nastopajočih 13 – 16 let

Glasba: P. I. Čajkovski / Koreografija: Nena Vrhovec Stevens


9. PLES METULJEV

Glasbena šola Gornja Radgona, starost nastopajočih 12 – 13 let

Glasba: J. Talbot / Koreografija: Ana Tina Petkovšek


10. MAKOVI CVETOVI

Glasbena šola Kranj, starost nastopajočih 10 – 12 let

Glasba: J. Offenbach / Koreografija: Daša Skrt


11a. VESELI PALČKI

Glasbena šola Slovenska Bistrica, starost nastopajočih 9 let

Glasba: D. Šostakovič / Koreografija: Matea Brečko


11b. MAZURKA

Glasbena šola Slovenska Bistrica, starost nastopajočih 13 let

Glasba: S. Dwor / Koreografija: Matea Brečko


12. ZMEDENI ORKESTER

Plesna šola Ples plus, starost nastopajočih 10 let

Glasba: W. A. Mozart / Koreografija: Uroš Škaper


13. SANJE O PRIJATELJSTVU

Glasbena šola Litija-Šmartno, starost nastopajočih 14 – 18 let

Glasba: P. I. Čajkovski / Koreografija: Žužana Bartha


14. NEKJE PREKO MORJA

Glasbena šola Koper, starost nastopajočih 13 – 15 let

Glasba: P. I. Čajkovski / Koreografija: Manjana Milostnik


15. SENCE

Glasbena šola Murska Sobota, starost nastopajočih 12 – 14 let

Glasba: C. Orff / Koreografija: Ljiljana Keča Rošker


16. ANGELINA BALERINA

Društvo ljubiteljev baletne umetnosti Divača, starost nastopajočih 9 – 12 let

Glasba: K. S. Chaturian / Koreografija: Alena Medič


17. MINUET

Glasbena šola Radlje ob Dravi, starost nastopajočih 9 – 10 let

Glasba: P. Mauriat / Koreografija: Galina Čajka Kuhar


18. LOTOSI ZVEČER V RAZCVETU

Glasbena šola Kamnik, starost nastopajočih 12 – 14 let

Glasba: F. Mendelsohn / Koreografija: Ana Trojnar


19a. ŠPANSKI PLES

Harlekin-društvo za umetnost plesa Celje, starost nastopajočih 9 – 10 let

Glasba: P. I. Čajkovski / Koreografija: Ana Vovk Pezdir


19b. PASTORALE

Harlekin-društvo za umetnost plesa Celje, starost nastopajočih 12 – 14 let

Glasba: P. I. Čajkovski / Koreografija: Tomaž Rode


20a. ASTRILA

Konservatorij za glasbo in balet Maribor, starost nastopajočih 13 let

Glasba: G. V. Sviridov / Koreografija: Helena Valerija Krieger


20b. DEKLICI IN SNEŽINKE

Konservatorij za glasbo in balet Maribor, starost nastopajočih 11 let

Glasba: L. Minkus / Koreografija: Marina Krasnova


21. ČUDEŽNA TRGOVINA

Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, starost nastopajočih 11 let

Glasba: G. Rossini / Koreografija: Nada Zorn Herem

Date

01.02.2014
Expired!
Kategorije